Hakkımızda

Alsay - Hakkımızda

  • Twitter
  • Facebook

Alsay İletişim Elektronik Ltd. Şti. 2009 yılında bilgisayar ve iletişim alanında hizmet vermeye başladı. Yazılım alanında bir çok başarılı projelere imza atan firmamız, bünyesindeki takım arkadaşlarının özverili çalışmaları ile kısa bir zamanda çok geniş alanda bir ivme kazandı.

Edindiğimiz ilke Tasarım mevcudu şekillendirir, kolaylaştırır ve sevdirir. Tam da bu bağlamda bünyemizde ki grup firmalarımız ile; Hayal ettik, Düşündük, Uyguladık ve ortaya alanlarında son derece başarılı işler çıktı.

- ALSOTECH - YAZILIM VE TASARIM TEKNOLOJİLERİ
- CEPDÜKKAN ve CEPKULE - CEP TELEFONU DÜNYASI
- TLSAT ve TLPAZAR - SANAL ÖN YÜKLEME MERKEZLERİ


Tanıtım

Aslında bir hayal ile başladı bu yolculuk. Çoğu zaman hayal olarak kalacağına inandırdı şartlar. Ama içimizde ki vazgeçilmez tutku bizi sürükledi. Her defasında başka yere fırlattı rüzgar ama yine hedeften hiç şaşmadık. Belirlediğimiz standartları bizimle çalışanlar çok sevdi. Hiç alışmadık bir şeye, hep yenisi ve daha iyisi de olmalı dedik. Sunduğumuz hizmet değil, kendimiz için yaptığımız büyük bir memnuniyettir. 1999 yılından bu yana bir çok yazılım ve tasarım işine imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu alanda oluşturduğumuz kurumsal yapının temelinde tecrübelerimiz vardır. Bir çok kurumsal firma ile ortak projelere imza attık. Biz işimizi severek yapıyoruz ve biliyoruz ki, severek yaptığımız her işin arkasında başarı vardır. Çok zor şartlarda oluşturduğumuz bir çok uygulamamızın kullanıcısına sağladığı katma değer bize bu gücü vermiştir. Her zaman yenilik arayışında olmamız bizi başarıya taşıdı. Kadrolarımız yönetilen değil, katma değer sağlayan bireylerden oluştuğundan hep güçlü yapılar çıktı ortaya. İşlerimiz takım kurgusunda, özenle yapıldı. İşte tam da bu nedenle hizmet sağlayan olarak hizmetlerimizden faydalanan müşterilemizin memnuniyeti bu kadar yüksek seviyelerde. Yapılmış küçük işler, planlanmış büyük işlerden çok daha iyidir.

Haberdar Et

Yenilikleri, Kampanyaları İlk Siz Duyun...